Sukces, to czuć satysfakcję z podejmowanych wyzwań i spełnienie a dzień kończyć z uśmiechem na ustach. 😊

Rozwój lidera Kobiety w biznesie Budowanie kariery zawodowej Równowaga w życiu i biznesie
Skroluj w dół

Mentoring biznesowy – tak go widzę

01

Rozwój lidera

Bycie autentycznym liderem wymaga wewnętrznej spójności i zrozumienia swoich prawdziwych motywacji. Im lepiej poznasz siebie, tym łatwiej zmienisz świat. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie wartością i okazją do wymiany bezcennej wiedzy i energii.

02

Kobiety w biznesie

Odnosić sukcesy zachowując kobiecość? To możliwe i niezwykle satysfakcjonujące. Wspieram kobiety w mądrym rozwoju. Aby umiały wykorzystywać naturalny potencjał i rozwijały karierę nie rezygnując z osobistego szczęścia.

skorzystaj z mentoringu biznesowego dla polskich firm
03

Budowanie kariery zawodowej

Każdy z nas ma potencjał do rozwoju. Gdy odkryjesz, kim naprawdę jesteś i czego naprawdę pragniesz, rozwój przyjdzie naturalnie.

04

Równowaga w życiu i biznesie

Spełnione życie, to największy sukces. Niestety zbyt często mylimy cel ze środkami do jego osiągnięcia. Pomagam przywrócić zdrowe podejście do pracy i odnaleźć w życiu przestrzeń na relacje, bliskość i pasje.

Agnieszka Servaas - pomoc w biznesie dla Ciebie

W biznesie nie musisz być sam, ani sama

Moim celem w procesie mentoringu biznesowego jest wspólne rozwijanie Twojego potencjału i przezwyciężanie ograniczeń, które go hamują. To wymaga otwartości, dlatego stworzymy bezpieczną przestrzeń opartą na zaufaniu, w której będę Ci towarzyszyć w lepszym poznawaniu samego, bądź samej siebie.

Chcesz szybciej rozwijać się jako lider? Dążysz do osiągnięcia konkretnej roli w organizacji? Poszukujesz równowagi pomiędzy spełnieniem zawodowym
i osobistym? Mentoring biznesowy z jednej strony pomoże Ci łatwiej rozwijać się zawodowo, a z drugiej zwiększyć świadomość swoich prawdziwych potrzeb
i motywacji.

Prowadząc proces mentoringowy będę Ci towarzyszyć w odkrywaniu potencjału do rozwoju i pokonywaniu indywidualnych barier, które go ograniczają. A jednocześnie będę Cię wspierać w kreowaniu przestrzeni, jakiej potrzebujesz na relacje i pasje.

Współpracuję z kobietami, które chcą się mądrze rozwijać nie rezygnując ze swojej kobiecości.
Z mężczyznami, którzy chcą rozwijać kompetencje komunikacyjne i relacyjne. Z właścicielami rodzinnych biznesów, którzy mierzą się z wyzwaniami specyficznymi dla tego rodzaju działalności. I z menadżerami, niezależnie od płci, którzy chcą skuteczniej i z większą lekkością realizować stawiane przed sobą zadania.

W czym jeszcze mogę pomóc?

Porozmawiajmy o tym,
jak rozwinąć Twój biznes

SKONTAKTUJ SIĘ

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby usprawnić działanie strony. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj dalej