Skroluj w dół

O MNIE

Kim jestem

Jestem kobietą biznesu, szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych synów. Swoje kompetencje w biznesie rozwijałam jako pracownik, a także właściciel firmy rodzinnej, współtworzonej wspólnie z mężem Bertusem, która osiąga dziś 400 mln zł obrotów rocznie.

Myślę strategicznie, szybko oceniam ryzyka i jestem zawsze gotowa do wdrożenia zmiany poprzedzonej właściwą analizą.

moja historia w pigułce:

2023
 • Założenie Fundacji Play Sustain Czerwiec 2023
 • Best Managed Companies Poland 2023 – Deloitte Czerwiec 2023
 • Nagroda Champion Biznesu – Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki Kwiecień 2023
 • Wyróżnienie w „Perły Polksiego Bizensu 2023”
 • 50 najbardziej wpływowych Kobiet w Polsce – Home&Market Luty 2023
2022
 • Członkini Zarządu Stowarzyszenia LiderShe Czerwiec 2022
 • Akredytacja Belbin Associates (Belbin Team Roles)
2021
 • Certyfikowany Coach ICC uzyskanie tytułu International Coaching Community
2020
 • Stowarzyszenie LiderShe dołączenie do grona
 • Książka „50 Wpływowych Kobiet Biznesu” wydanie przez magazyn Business Woman & Life
 • 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce umieszczenie w rankingu Home & Market
 • Kobiety VIVE zarejestrowanie stowarzyszenia
2019
 • Koalicja Liderzy ProBono włączenie się w wolontariat
 • 25 Najlepszych Menadżerów w Polsce dołączenie do grona
 • Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców dołączenie do grona
 • Prezes VIVE Properties objęcie stanowiska
 • Fundacja Twin Light Education założenie fundacji i objęcie stanowiska
2017
 • Kobiety VIVE zainicjowanie grupy wsparcia
 • Prezes VIVE Management objęcie stanowiska
 • Fundacja LifeSkills dołączenie do Rady Programowo-Naukowej
2015
 • Wiceprezes VIVE Textile Recycling objęcie stanowiska
2006
 • Beep Young Fashion założenie firmy i objęcie stanowiska prezesa
 • VIVE Textile Recycling objęcie stanowiska dyrektora sprzedaży i marketingu
1999
 • VIVE Textile Recycling objęcie stanowiska kierownika działu sprzedaży

KOGO WSPIERAM

Swoją wiedzę opieram na doświadczeniu

Firmy rodzinne

Wspólnie z mężem od ponad 20 lat prowadzę i rozwijam firmę rodzinną, zatrudniającą dziś ponad 2,1 tys. osób. Dlatego doskonale rozumiem szanse i zagrożenia, a także wyzwania, przed jakimi stoją właściciele rodzinnych biznesów.

Kobiety w biznesie

Odniosłam sukces w zarządzaniu firmą, ponieważ nie bałam się swojej kobiecości. Nie dlatego, że ścigałam się z mężczyznami. Wspieram kobiety, które chcą zachować autentyczność w życiu zawodowym. I czerpać ze swojego potencjału siłę do rozwoju kariery.

Menadżerowie i przedsiębiorcy

Bez względu na branżę, czy charakter firmy, biznes i życie rządzą się uniwersalnymi prawami. Przekonywałam się o tym przez wiele lat. Towarzyszę menadżerom, przedsiębiorcom i ludziom biznesu w poszukiwaniu rozwoju i równowagi.

O MNIE

Relacje

W życiu i w biznesie zawsze stawiałam na rozwój własny i innych. Największa wartość, jaką mogę się podzielić, to moja wiedza i umiejętności.

Dlatego dziś, po osiągnięciu sukcesów biznesowych, z pasją wspieram biznesy rodzinne, liderów, kobiety w biznesie oraz osoby pragnące pracować z lekkością i żyć z sensem. W każdym działaniu szukam efektu synergii i wartości dodanej.

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Jesteś tym, czym dzielisz się z innymi

Dzielenie się, także tym, co materialne, zawsze leżało w moim DNA. Biznes nie działa w próżni. Z wrażliwością obserwuję otoczenie.
Szukam harmonii niosącej korzyści biznesowe i społeczne. Staram się, aby biznes i jego otocznie zawsze rosły wspólnie.

Fundacja Play Sustain

Fundacja Play Sustain z siedzibą w Warszawie funkcjonuje od 29 sierpnia 2023 roku. Misją Fundacji Play Sustain jest kreowanie postaw w zgodzie z ekologią życia. Misję realizujemy poprzez: - wspieranie trendów na zrównoważone życie i życie ze zrównoważoną modą, - pobudzanie kreatywności społecznej i w przemyśle odzieżowym, aby zatrzymać nadprodukcję tekstyliów, - edukację proekologiczną i rozwój upcyklingu w Polsce, - promowanie nowych, zrównoważonych modeli biznesowych, - tworzenie i wdrażanie innowacji w sektorze tekstylnych, - inicjowanie partnerstw środowisk nauki, biznesu i NGO’s w celu rozwiązywania realnych problemów społecznych, gospodarczych, ekonomicznych oraz środowiskowych.

ODWIEDŹ STRONĘ

Stowarzyszenie LiderShe

Stowarzyszenie LiderShe łączy liderki świata biznesu i nauki we wspieraniu rozwoju zawodowego i osobistego kobiet oraz w budowaniu ich silnej pozycji w biznesie i życiu społecznym. Stowarzyszenie, we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, prowadzi Akademię Przywództwa Kobiet LiderShe - roczne studia podyplomowe dla kobiet, rozwijające ich kompetencje w biznesie.

ODWIEDŹ STRONĘ

Fundacja VIVE Serce Dzieciom

Fundacja powstała, aby wspierać dzieci w rozwoju edukacyjnym i sportowym, a także aby pomóc im rozwijać inne talenty. Fundacja prowadzi m.in. konkursy matematyczne i plastyczne oraz inicjatywy rozwijające przedsiębiorczość. Jednym z głównym projektów Fundacji jest Mała Liga Piłki Ręcznej prowadzona we współpracy z Klubem Sportowym VIVE Kielce.

ODWIEDŹ STRONĘ

Fundacja LifeSkills

LifeSkills to instytut międzypokoleniowy skupiający wrażliwych ludzi wokół dobrych projektów. Jego koncepcja opiera się na czterech podstawowych filarach: Projekt Liceum (dla świadomej młodzieży i rodziców), Mentorat Liderów (rozwój uważności i dobrostanu), Mowy Motywujące (motywacja zespołów do właściwiej zmiany) oraz Trening Kompetencji (dla kadry kierowniczej).

ODWIEDŹ STRONĘ

Koalicja Liderzy Pro Bono

Koalicję Liderzy Pro Bono tworzą prezeski, prezesi i członkowie zarządów firm i znaczących organizacji w Polsce. Jej misją jest pokazywanie korzyści i możliwości jakie wolontariat daje człowiekowi – pracownikowi, menedżerowi, liderowi – oraz całej firmie.

ODWIEDŹ STRONĘ

Inicjator Nurtu Textile Upcycling

Textile Upcycling to wtórne przetwarzanie odpadów tekstylnych, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej niż przetwarzane surowce. To pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów, jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji. Liderem tego trendu jest VIVE Group.

ODWIEDŹ STRONĘ

Porozmawiajmy o tym,
jak rozwinąć Twój biznes

SKONTAKTUJ SIĘ

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby usprawnić działanie strony. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj dalej