Recepta na nasze czasy? Głęboka relacja ze swetrem!

Biznes

O odzysku surowców, który jest świetnym biznesem i remedium dla środowiska naturalnego, a także o roli kobiety menedżera, pracy z ludźmi  i ciekawymi wyzwaniami, miałam szansę opowiadać w wywiadzie udzielonym Business Woman & Life.

Budowa wizerunku i marketing dla firm - Agnieszka Servaas

BWL: Jest Pani inicjatorką nieformalnej grupy kobiet menedżerek VIVE. Na jakich działaniach w praktyce skupia się aktywność tej inicjatywy?

AS: Moja główna potrzeba i myśl w tej inicjatywie dotyczyła tego, aby każda z nas zadbała o siebie. Bo jeżeli jesteśmy liderkami, menedżerkami w pracy czy żonami i matkami i jeżeli mamy dbać o innych, to same też potrzebujemy energii. Dlatego spotykamy się, aby się dzielić doświadczeniami i wiedzą.

Recykling wielokrotny może być lekiem dla naszego środowiska naturalnego, ale też dla nas samych, nastawionych na konsumpcjonizm. Wierzę, że stajemy się coraz bardziej świadomi swoich potrzeb, a technologia produkcji może czynić nasz świat coraz bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym miejscem. Przeczytaj wywiad

Porozmawiajmy o tym,
jak rozwinąć Twój biznes

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby usprawnić działanie strony. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj dalej