21-03-2022

Festiwal inspiracji

Festiwal Inspiracji 2022, jedno z najważniejszych wydarzeń gromadzących wyjątkowe mówczynie i wyjątkowych mówców w Polsce, odbędzie się już w dniach 21-22 marca w firmie hybrydowej. Organizatorzy tegorocznej edycji przygotowali niezwykle interesujący program i zapowiedzieli mnóstwo nowości, wespół z Partnerem Merytorycznym Akademią Teatralną w Warszawie oraz Partnerem Medialnym WP.PL

Co czeka nas podczas tegorocznej edycji Festiwalu Inspiracji?

Na charakter nadchodzącej odsłony Festiwalu Inspiracji ogromny wpływ miała pandemia i obecna wojna na Ukrainie. Wraz z tymi zdarzeniami, następuje zmiana naszego podejścia do wielu elementów życia, w tym do pracy, definiowania siebie, swoich celów i dążenia do nich.

„Co znaczy obecnie: być człowiekiem? Czy chodzi o lepszą wersję siebie, czy o bycie lepszym człowiekiem…?” – na te pytania będziemy szukali odpowiedzi podczas licznych wystąpień.

Według słów Zbyszka Kowalskiego, dyrektora programowego Festiwalu Inspiracji, czeka nas „merytoryczna uczta, której celem jest mądra refleksja i inspiracja do działania nad ludzką godnością, ścieżkami rozumowania, emocjonalnością, społecznymi zależnościami i relacjami oraz nad przyszłością naszego gatunku.”

Spotkanie stacjonarne, na którym obowiązuje ograniczona liczba 80 miejsc, odbędzie się w Teatrze Collegium Nobilium przy ulicy Miodowej w Warszawie. Z kolei odsłona wirtualna, w której udział może wziąć każdy z dowolnego miejsca na świecie, nie ma limitu uczestników.

Lista prelegentów, szczegóły programu oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://festiwal-inspiracji.pl/

Gospodarzem wydarzenia jest istniejące od 15 lat w Polsce: Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówczyń i Mówców.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby usprawnić działanie strony. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj dalej