Historia bariery, która okazała się trampoliną

Biznes
Relacje

Magazyn Home&Market umieścił mnie w gronie 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Znalazłam  się w gronie takich kobiet, jak Olga Tokarczuk, Irena Eris czy Agnieszka Holland. Żywię głęboki szacunek dla wszystkich wyróżnionych. Tym bardziej, że wiem, jak długą drogę trzeba czasami przejść, aby odnieść sukces.

Nie jest to droga mierzona liczbą przebytych kilometrów, odbytych spotkań, zawartych umów, czy sfinalizowanych transakcji. To podróż w głąb siebie, do miejsca, w którym wszystko się zaczyna. Przez długi czas traktowałam swoją kobiecą wrażliwość jako przeszkodę w karierze i biznesie. W końcu sukces wymaga siły, determinacji i nieustępliwości, prawda?

Długo zajęło mi zrozumienie, że moja siła kryje się właśnie w mojej wrażliwości. Odpowiadając na postawione wyżej pytanie – tak. W biznesie trzeba być silnym. Ale “siła” to bardzo pojemne słowo. Siła to budowanie wspólnoty. To praca w zespole. To dostrzeganie prawdziwego potencjału drugiego człowieka.

Dzięki sile wrażliwości, wspólnie z mężem zbudowałam biznes, który nie tylko zarabia, ale także zmienia świat wokół siebie. Odpowiadamy na potrzeby, które dostrzegamy tu i teraz.  Ale także – w gronie utalentowanych kobiet i mężczyzn – opracowujemy technologię, która przyczyni się do lepszego jutra dla naszych dzieci.

Dziś rozumiem, że kobiecość nie jest moją przeszkodą. Ona pomaga mi pokonywać przeszkody. Zarówno ja, jak i inne kobiety, dysponujemy potencjałem, który jest brakującym elementem w układance biznesowej. Dodajemy unikalną wartość. Musimy tylko zrozumieć, jaką moc mamy w sobie. Uwierzyć w nią. Być z niej dumnymi.

Dlatego z radością wspieram inne kobiety. Szczególnie bliska mojemu sercu jest inicjatywa Kobiety VIVE. W jej ramach wspólnie inspirujemy się do rozwoju, uczestniczymy warsztatach, motywujemy się. Gdy trzeba, wyciągamy do siebie pomocną dłoń.

Drogie Panie, nie rezygnujmy z tego, jakie jesteśmy. Wszystkie jesteśmy wpływowe. Aby dawać innym to, co najlepsze, musimy najpierw zadbać o siebie. Bądźmy więc dobre i wyrozumiałe dla siebie samych ❤️.

Porozmawiajmy o tym,
jak rozwinąć Twój biznes

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby usprawnić działanie strony. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj dalej