Holistyczna analiza biznesu

Spójrz na swój biznes z nowej perspektywy. Zoptymalizuj koszty i zwiększ efektywność działania firmy. Przeprowadzę holistyczną analizę Twojego biznesu i zarekomenduję działania, które najskuteczniej podniosą jego efektywność. Przyjrzę się działaniu Twojej organizacji od systemowych modeli procesów i przepływów, przez budowę i planowanie budżetu, aż po weryfikację planowanych inwestycji i możliwości synergii z innymi podmiotami. Każdy z tych elementów przeanalizuję uwzględniając specyfikę Twojej firmy i jej otoczenia. Zidentyfikuję jej najsłabsze i najsilniejsze ogniwa, abyś wiedział lub wiedziała, co należy zmienić, a co rozwijać w Twoim biznesie.

Na czym polega holistyczna analiza biznesu?

Wykorzystaj moje ponad 20-letnie doświadczenie w skutecznym rozwijaniu spółki o międzynarodowym zasięgu. Przeprowadzę holistyczną analizę biznesu, która polega na przeanalizowaniu kluczowych obszarów działania Twojego przedsiębiorstwa. Jak dokładnie to wygląda? Wszystko zależy od charakteru Twojej działalności, miejsca, w którym znajduje się Twoja firma oraz wyzwań, jakie przed nią stawiasz lub dostrzegasz.

Wśród częstych zagadnień poddawanych analizie w firmach są:

 • analiza modelu przepływów w firmie
 • prześledzenie drogi produktu od momentu pozyskania surowców, po zakup przez klienta
 • prześledzenie przepływów pieniędzy w firmie
 • analiza przychodów i kosztów
 • weryfikacja i planowanie budżetu
 • poszukiwanie możliwości synergii z podmiotami zewnętrznymi
 • poszukiwanie synergii wewnętrznych podnoszących efektywność działania
 • weryfikacja planowanych inwestycji

Każde przedsiębiorstwo czy korporacja stanowi system naczyń połączonych. Umiejętność dostrzegania zależności między nimi jest kluczowa dla odniesienia stabilnego i długotrwałego sukcesu w biznesie. Jednak trudno jest spojrzeć na swój biznes z dystansu, gdy tkwi się w jego środku. Oferuję przeprowadzenie holistycznej analizy Twojego biznesu, abyś zyskał jego pełny obraz.

Dla kogo jest holistyczna analiza biznesu?

Holistyczna analiza biznesu kierowana jest do właścicieli i menedżerów, którzy chcą spojrzeć na swój biznes z nowej perspektywy. Dzięki współpracy ze mną – zewnętrznym doradcą z bogatym doświadczeniem właścicielskim i menedżerskim – otrzymają obiektywne informacje:

 • o skuteczności firmy w poszczególnych obszarach
 • o jej silnych i słabszych stronach
 • o elementach, które należy wzmacniać
 • o obszarach, które wymagają zmiany

Co zyskasz podejmując współpracę ze mną?

Holistyczna analiza biznesu to narzędzie, które pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na wiele strategicznych pytań dotyczących Twojej firmy. A przez to umożliwi Ci jeszcze bardziej odpowiedzialne zarządzanie przedsiębiorstwem i podniesie codzienny komfort Twojego działania. Dzięki bogatemu doświadczeniu mogę stać się dla Ciebie wsparciem w lepszym zrozumieniu własnego biznesu. W mojej osobie zyskasz partnera, który rozumie wyzwania z jakimi się mierzysz.

POPRZEDNIE
NASTĘPNE
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/admin/public_html/agnieszkaservaas.com/wp-content/themes/agnieszkaservaas/template-parts/template-detail.php on line 137

Porozmawiajmy o tym,
jak rozwinąć Twój biznes

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby usprawnić działanie strony. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj dalej