Świadoma zmiana osobista

Zrozum swoje motywacje i potrzeby, aby dokonać trwałej zmiany opartej na Twoich prawdziwych wewnętrznych zasobach.

dowiedz się więcej
Jak skutecznie wdrożyć swoją wizję

Zacznij realizować swoje pomysły! Pokonaj wewnętrzne ograniczenia i projektowo zarządź wdrożeniem swojej wizji.

dowiedz się więcej
Spójna marka osobista

Optymalnie wykorzystaj swoje zasoby. Spraw, aby Twoje dokonania i kompetencje szły w parze z tym, jak widzi Cię otoczenie.

dowiedz się więcej
Dobrostan w biznesie

Naucz się cieszyć efektami swojej pracy. Zmniejsz poziom stresu i wpływ negatywnych emocji. Znajdź równowagę między działaniem, regeneracją i docenianiem swoich osiągnięć.

dowiedz się więcej
Relacje biznesowe

Dopasuj pełnione role do siebie, a nie odwrotnie. Nawiązuj i podtrzymuj dobre relacje biznesowe, opierając się na naturalnych zasobach.

dowiedz się więcej
Efektywne zarządzanie zespołem

Naucz się jak pracować z emocjami swoimi i innych oraz jak sięgać do głębokich motywacji członków zespołu.

Biznes w życiu prywatnym

Pracuj z bliskimi osiągając sukcesy zawodowe i utrzymując dobre kontakty na gruncie osobistym.

Niezależność finansowa

Odpowiednio wyceniaj i sprzedawaj swoją wiedzę i umiejętności, aby żyć i pracować na satysfakcjonującym poziomie.

praktyka

W biznesie nie musisz być sam, ani sama

Moim celem w procesie mentoringu biznesowego jest wspólne rozwijanie Twojego potencjału i przezwyciężanie ograniczeń, które go hamują. To wymaga otwartości, dlatego stworzymy bezpieczną przestrzeń opartą na zaufaniu, w której będę Ci towarzyszyć w lepszym poznawaniu samego, bądź samej siebie. Chcesz szybciej rozwijać się jako lider? Dążysz do osiągnięcia konkretnej roli w organizacji? Poszukujesz równowagi pomiędzy spełnieniem zawodowym i osobistym? Mentoring biznesowy z jednej strony pomoże Ci łatwiej rozwijać się zawodowo, a z drugiej zwiększyć świadomość swoich prawdziwych potrzeb i motywacji.

Prowadząc proces mentoringowy będę Ci towarzyszyć w odkrywaniu potencjału do rozwoju i pokonywaniu indywidualnych barier, które go ograniczają. A jednocześnie będę Cię wspierać w kreowaniu przestrzeni, jakiej potrzebujesz na relacje i pasje. Współpracuję z kobietami, które chcą się mądrze rozwijać nie rezygnując ze swojej kobiecości. Z mężczyznami, którzy chcą rozwijać kompetencje komunikacyjne i relacyjne. Z właścicielami rodzinnych biznesów, którzy mierzą się z wyzwaniami specyficznymi dla tego rodzaju działalności. I z menadżerami, niezależnie od płci, którzy chcą skuteczniej i z większą lekkością realizować stawiane przed sobą zadania.

Porozmawiajmy o tym,
jak rozwinąć Twój biznes

Skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby usprawnić działanie strony. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj dalej